As a result of our domestic and international experience and researches, we have founded Net&Risk on 2015 to develop micro-products and services in the junction of insurance, finance and health industries.

We create contracted networks, organize services, consult and deliver products and process management and offer corporate solutions in many service sectors.

From the very first day we have become a reliable solution partner for the corporate customers with our strong infrastructure.

Our most important priority is the customer satisfaction and we create added value for our corporate partners and their customers on 24/7 basis with flexible, customized solutions and service packages that can respond to all changing customer profiles and demands.

We also got the certificate of ISO27001 – Information Security Management System – with our high end infrastructure and process approach in 2020.

Our Mission

Bridging our customers to their corporate goals and their customers to health and peace of mind.

Our Vision

While processing with the highest quality, security and technology services we also welcome all the feedbacks at the earliest available stage, even detect and resolve them before arising.

Our Address

Net Risk Yonetimi ve Destek Hizmetleri A.S.
Business Istanbul A Blok Ofis: 87- 88 Kadıkoy – ISTANBUL -TURKEY
info@netrisk.com.tr
Tel: +90 850 333 1792

Sağlık Destek Hizmetleri

Türkiye’nin her ilinde anlaşmalı Diş Muayene ve Diş Klinikleri Networküm ağı ile diş bakımı, diş tedavileri için bakım paketi, acil diş işlemleri ve provizyon hizmetlerini yönetiyoruz.


Belirgin bir şikayet ortaya çıkmadan gelişen hastalıkları erken aşamada saptamak için periyodik olarak “check-up” yapılması sağlık otoritelerince önerilmektedir.

Net & Risk Türkiye’nin her ilinde yer alan network ağı ile Ücretsiz Check-up Paketi hizmetini yönetmektedir.


Meme ultrasonu ile yapılan taramalar ultrason sayesinde kanser oluşumunun erken teşhis edilebilmesini sağladığı için hayati önem taşımaktadır. Net&Risk, yine Türkiye’nin her ilinde yer alan network ağı ile Ücretsiz Mamografi-Meme USG Paketi hizmetini yönetmektedir.


Görüntülü Doktor ve Telefonda Doktor hizmetimiz ile sağlık problemlerinizde ve şikayetlerinizde sağlık kurumuna gitmeden önce çözüm üretmeyi yönetmekteyiz.


Beslenme şekli, sağlığı koruma ve sağlıklı bir bedene kavuşma konusunda giderek daha önemli bulunmakta dikkate alınmaktadır. Net & Risk anlaşmalı diyetisyenler aracılığıyla ilk seans ücretsiz olarak ya da ücretsiz ilk seans sonrası süregelen seanslarda %40’a varan indirim avantajıyla hizmet vermektedir.


Net & Risk ayrıca Psikiyatri ve Psikolog, Evcil Hayvan Sağlığı, ve Sağlık İndirimlerini de yaygın network ağı ile sağlamaktadır.

 

[Kapat ve Anasayfa’ya dön]