Sigorta ve finans alanında, yurtiçi ve yurtdışı araştırmalarımız sonucunda gereksinimleri saptayarak, mikro ürün ve hizmetler geliştirerek 2015 yılından itibaren çalışmalarımıza başladık. Sektörde uzun yıllar uzman ve yöneticilik yapmış bir ekip ve altyapı oluşturduk.

Net&Risk olarak, anlaşmalı kurum ağları oluşturuyor, hizmet organizasyonu yapıyor, risk, ürün ve süreç yönetiminde danışmanlık vererek başta sigorta, banka ve turizm olmak üzere birçok hizmet sektöründe kurumsal çözümler sunuyoruz.

Güçlü altyapımız ile kurulduğumuz günden itibaren sektörün kurumsal müşterileri için güvenilir bir çözüm ortağı olduk.

En önemli önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup, değişen müşteri profillerine ve taleplerine yanıt verebilen, esnek, kişiye özel çözümleri ve hizmet paketleri ile kurumlar ve onların müşterileri için 7 gün 24 saat artı değer yaratırız.

2020 yılında yaptığımız, süreç ve altyapı yenileme çalışmaları ile birlikte ISO27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası aldık.

Misyonumuz

Müşterilerimizi kurumsal hedeflerine teknoloji ve güvenle bağlayan bir çözüm köprüsüyüz.

Vizyonumuz

Hizmetlerimizi en üst kalitede sunarken, geri bildirimleri en erken aşamada karşılamak hatta şikayete dönüşmeden tespit ederek gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunmaktır.

Adresimiz

Net Risk Yönetimi ve Destek Hizmetleri A.Ş.
Business Istanbul A Blok 87-88 Kadıköy – ISTANBUL
info@netrisk.com.tr
Tel: 0850 333 1792